Kursi zyrtar i këmbimit, 22 tetor 2019

Më poshtë gjeni kursin zyrtar të këmbimit, të datës 22 tetor 2019, të publikuar nga Banka e Shqipërisë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Moti i keq, pezullime lundrimesh dhe vonesa në portin e Durrësit

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.