Kursi i këmbimit valutor, 10 dhjetor 2019!

Kembimi valutor

Më poshtë gjeni kursin zyrtar të këmbimit valutor, datë 10 dhjetor 2019, të publikuar nga Banka e Shqipërisë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Psikologia Treska: Pasojat psikologjike të tërmetit do t’i ndjejmë në shkurt dhe në mars

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.