Na ndiqni edhe në

Kuriozitete

Foto/ Si dukeshin 15 zonjat e famshme para se të bënin mollëzat!

Foto/ Si dukeshin 15 zonjat e famshme para se të bënin mollëzat!


Jemi mësuar me faktin që aktorët mund të transformohen shumë për një rol dhe më pas të kthehen në pamjen e tyre të zakonshme. Por nuk është aq e thjeshtë. Vëmë re se mollëzat dhe faqet e disa personazheve të famshme dukeshin ndryshe në fillim të karrierës së tyre në krahasim me tani. Dhe sot fytyrat e tyre duken ndryshe. Shfletoni galerinë më poshtë për të parë si kanë ndryshuar zonjat e famshme ndër vite!/K.C/dritare.net