Kosova rikthehet fuqishëm, 8 gola në Angli

 

5-1 është mbyllur pjesa e parë në Angli, mes kombëtares Angleze dhe asaj Kosovare.

Kosova është rikthyer fuqishëm në pjesën e dytë, duke shënuar 2 gola të shpejtë, dhe duke ngushtuar rezultatin në 5 me 3./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Konferenca e Donatorëve, Meçe: 802 milionë euro do të përdoren për strehimin

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.