Korça zbardhet nga dëbora, mbrëmjen e Krishtlindjeve

Korça është zbardhur nga bora mbrëmjen e Krishtlindjeve, duke i dhënë një kuptim të plotë festës.

Para pak mesnatës, teksa po zhvillohej mesha, kanë nisur reshjet e dëborës duke vijuar përgjatë gjithë natës.

LEXO DHE :  Ish-kryeprokurorja Katica Janeva kërkon t’i shpëtojë burgut, ofron 3 shtëpi

Kështu, Korça u zbardh nga bora, duke i shtuar bukur qytetit./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.