Konflikt me armë në Bulqizë, një i plagosur

Gjatë natës së mbrëmshme, ka pasur një konflikt me armë zjarri në Bulqizë. Mësohet se në një lokal, rreth orës 02:40 është plagosur shtetasi me iniciale V.A., 41 vjeç.

Policia ka shpallur në kërkim autorin I.D., 31 vjeç i cili rezulton me precedentë penalë dhe shokun  e tij D.S., 24 vjeç. I plagosuri është shoqëruar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Rrëfimi i gjyshit të Alvin nga nëna: Ai më kërkonte mua

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.