Klevis Balliu- Taulant Ballës: Provojeni të votoni, do të kapeni zvarrë

Taulant Balla është shprehur nga Cërriku se zgjedhjet do të zhvillohen në 30-qershor dhe këtë se luan as topi, ndërkohë nëpërmjet një statusi në Facebook, ish-deputeti i PD, Klevis Balliu i është përgjigjur se të gjithë ata që kërkojnë shkatërrimin e pluralizmit do të kapen zvarrë.

“Ti o Taulant nuk do votosh. Sepse zvarrë do të kapen ata që po kërkojnë shkatërrimin e pluralizmit në Shqipëri”, shkruan Balliu.

Reagimi i Klevis Balliut

“Shërbëtor i krimit dhe trafikantëve Taulant Balla

Na flisni me bindje se në 30 qershor do të ketë zgjedhje në këtë vend.

LEXO DHE :  Aksident i rëndë, autobusi përplas për vdekje një person në Farkë

Taulant, meqënëse po dilni të gjithë si RILINDAS në kor të thoni se do ketë zgjedhje dhe se luan topi .

Po të them këtë. Nuk ka zgjedhje me një parti. Nuk ka rikthim të votimeve komuniste.

Ju provojeni të shkatërroni pluralizmin dhe po të them ty, e këtë po ta them troç. As vetë ju sdo votoni, as ti o Taulant nuk do votosh.

Sepse zvarrë do të kapen ata që po kërkojnë shkatërrimin e pluralizmit në Shqipëri.

PROVOJENI./e.k-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.