Këto pallto ngjyrë kafe, nuk do të dalin kurrë nga moda!

Nuancat e kafesë, do të jenë gjithmonë ‘in’, pavarësisht kohës që kalon. Nëse ende nuk i keni nisur blerjet e veshjeve të trasha për dimrin, ju sugjerojmë të zgjidhni këtë ngjyrë. Është e përshtatshme për çdo rast, në punë, darka, shëtitje apo shkollë. Më poshtë ju sjellim disa nga modelet më të bukura të këtij sezoni, në nuancat e ndryshme të kafes./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Bleona Qereti bëhet nostalgjike, poston fotot me Sali Berishën!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.