Këto janë xhinset që duhet t’i vishni këtë sezon!

Sezoni i vjeshtës është sezoni i javëve të modës, ku dizajnerët kanë mundësinë të debutojnë modelet e veshjeve që do të mbizotërojnë 12 muajt e ardhshëm.

Dritare.net do ju sjellë disa modele të pantallonave xhins, që do jenë trend këtë sezon. Shikoni fotot në galerinë më poshtë, nëse doni që kjo vjeshtë të jetë praktike për ju./E.B-dritare.net

LEXO DHE :   Lufta në Siri/ 33 ushtarë turq vriten në një sulm ajror

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.