Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Këto janë fustanet më të bukura për plazh!

Këto janë fustanet më të bukura për plazh!
Nëse iu pëlqen të dukeni bukur, vishuni mirë kudo që shkoni. Pushimet janë një pjesë shumë e rëndësishme dhe e veçantë e vitit, dhe ju do e memorizoni me shumë foto, prandaj zgjidhni mirë se çfarë do merrni me vete në plazh.

Nëse për të tjerat keni menduar vetë, dritare.net ka menduar për fustanet që ju duhet t’i keni me vete në plazh. Njëri prej tyre është edhe ai i Dukeshës Kate Middleton. Edhe ajo e ndjek shumë modën, prandaj ndjekja e stilit të saj nuk është kurrë një ide e keqe, përkundrazi. Shikoni foto në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net