Këto ishin veshjet më të bukura, në festivalin e filmit në Kanë!

Festivali i filmit në Kanë, është një ndër festivalet më të rëndësishme për botën kinematografike.

Yjet e njohur shkëlqyen mbrëmë me veshjet e tyre magjepsëse në rivierën franceze. Dritare.net ju sjell më poshtë veshjet më të bukura, që e mbizotëruan festivalin./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Ky është destinacioni më i populluar i kësaj vere në Shqipëri!

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.