Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Kate Middleton është e thjeshtë, por veshjet i ka super të shtrenjta!

Kate Middleton është e thjeshtë, por veshjet i ka super të

Kate Middleton, dukesha e Kembrixhit, njihet për thjeshtësinë e saj që e karakterizon. Gjithmonë shfaqet me një make up të thjeshtë dhe veshje të thjeshtë. Por, ka një stil të thjeshtë, nuk do të thotë që veshjet e saj janë me çmime modeste. Është e kundërta.

Mbase juve, shalli që shihni në foto nuk ju duket më i shtrenjtë se 15 euro, por Kate Middleton e ka blerë 120 paund.

Arsyeja pse veshjet e dukeshës Kate dhe mbretërorëve të tjerë janë të shtrenjta, është fakti që ata kanë stilistët e tyre dhe zgjedhin markat më të shtrenjta në botë./E.B-dritare.net