Jeton në Shqipëri dhe ke një pyetje për Obamën? Ja si mund t’ia bësh!

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë vë në dispozicion një adresë për të gjithë shtetasit shqiptarë që duan të adresojnë pyetje për Presidentin e SHBA-ve, Barak Obama.

Bëhet fjalë për një link në faqen zyrtare të Shtëpisë së Bardhë, ku të gjithë mund të adresojnë pyetje të drejtpërdrejta për presidentin amerikan Obama.

LEXO DHE :  Arben Imami: Rama e Basha, erdhi koha të pinë helmin!

“Nëse do të kishit mundësi, çfarë pyetje do t’i bënit Presidentit Barack Obama? Tashmë, faqja e Shtëpisë së Bardhë në Facebook ju mundëson që t’i shkruani drejtpërdrejtë Presidentit: https://goo.gl/FNnSO4”, thuhet në faqen zyrtare të ambasadës së SHBA-së në Tiranë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.