Java nisi me shi, ja si do të jetë moti orët në vijim!

Paraditja do të mbizotërohet nga vranësira dhe reshje shiu që në orët e para të mëngjesit. Por duke filluar nga mesdita dhe në vijim kushtet atmosferike do të përmirësohen gradualisht. Vranësirat dhe shirat e izoluar do të mbeten prezente vetëm në jug të vendit.

LEXO DHE :  Duart dhe këmbët ju mpihen e ndryshojnë ngjyrë kur është ftohtë? Vuani nga kjo sëmundje!

Temperaturat e ajrit do të pësojnë ulje në mëngjes dhe mesditë duke luhatur nga 3 gradë celsius deri në 20 gradë celsius./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.