Ja zonat ku do të bjerë shi, sot!

Vendi ynë do të jetë me vranësira të shumta në orët e para të ditës. Reshje shiu do të ketë në zonat veriore dhe gradualisht do të përfshijë të gjithë territorin. Pritet që reshjet të jenë me intensitet mesatar dhe lokalisht intensive. Orët e vona të natës do të përmirësojnë kushtet e motit.

LEXO DHE :  Ish-kryeministri dhe ish-ministri i jashtëm danez letër kreut të qeverisë Frederiksen: Mbështesni negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut!

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes , pir ulen ndjeshëm në mesditë duke luhatur vlerat nga

-1 gradë celsius deri në 14 gradë celsius./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.