Ja si e vranë mësuesin vlonjat!

Zbardhen detaje të reja nga aksidenti tragjik i ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Vlorës në aksin rrugor “Skelë – Ujë i Ftohtë”, pranë objektit “San Tropez”.

Rreth orës 06:20 minuta të mëngjesit është gjetur trupi i pajetë i Ajet Seferit, 80-vjeçari i njohur në qytetin e Vlorës dhe një prej mësuesve të matematikës, më të mirë dhe të njohur në këtë qytet dhe më gjerë.

LEXO DHE :  Spiropali: Gjykata Kushtetuese, funksionale së shpejti

Nga hetimet paraprake, dyshohet se ky person mund të jetë goditur nga një automjet, pasi në vendin e ngjarjes kanë mbetur shenja gomash dhe xhama të thyer të cilat i përkasin ndonjë mjeti. Policia po punon për zbulimin dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin zyrtar të policisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.