Ja si do të jetë moti, sot!

Paraditja në vendin tonë parashikohet me vranësira të cilët më të fokusuara do të jenë në zonat malore dhe ato juglindore, duke sjellë reshje dhiu dhe dëbore. Mesdita dhe në vijim do të përmirësojnë gradualisht kushtet e motit në të gjithë territorin.

LEXO DHE :  Mustafa Nano: Mesazhi i kobshëm që i dha Berisha vizitorit në zyrën e tij, para 21 janarit

Temperaturat e ajrit do të pësojnë ulje  në mëngjes dhe mesditë duke luhatur nga -2 gradë celsius deri në 14 gradë celsius./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.