Ja si do të jetë moti sot!

Dita sot do të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Më të dukshme do të jenë në skajin jugor dhe veror, duke sjellë edhe rrebeshe shiu, gjatë mbrëmjes. Temperaturat do të luhaten në vlerat nga 0 deri në 17 gradë Celsius./L.Fdritare.net

LEXO DHE :  Shkon në 16 numri i të vdekurve nga vullkani, në Zelandën e Re

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.