Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ja si do të jetë moti sot!

Ja si do të jetë moti sot!

Dita sot do të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Më të dukshme do të jenë në skajin jugor dhe veror, duke sjellë edhe rrebeshe shiu, gjatë mbrëmjes. Temperaturat do të luhaten në vlerat nga 0 deri në 17 gradë Celsius./L.Fdritare.net