Ja si do të jetë moti sot, 30 nëntor 2019!

Vendi ynë gjatë orëve të para të ditës do të jetë me vranësira dhe shira të herë pas hershme. Por duke filluar nga mesdita, kushtet atmosferike do të përmirësohen gradualisht duke I spostuar vranësirat dhe reshjet në zonat malore.

LEXO DHE :  Ja pse duhet të flini në dhomë të ftohtë, në dimër!

Temperaturat e ajrit mbeten konstabte në mëngjes, por do të vijojnë të ulen duke luhatur nga 2 gradë Celsius deri në 18 gradë Celsius./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.