Ja si do të jetë moti sot, 17 janar!

Vlerat e larta barike do të diktojnë kthjellimetë gjithë në Shqipërin. Por Mesdita dhe Pasditja sjellin kalime vranësirash të lehta në vend, më të theksuara në zonat Verilindore.

Temperaturat e ajrit janë ulur në mëngjes por dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -3 °C në zonat malore deri në 14 °C në bregdet./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Facebook e di sa herë bëni seks!

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.