Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ja si detyrohen mësuesit të marrin pjesë në mitingun e PS

Ja si detyrohen mësuesit të marrin pjesë në mitingun e PS

Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një postimi në facebook ka publikuar denoncimin e “qytetarit dixhital” që sipas tij, mësuesit në Lezhë detyrohen nga kreu i arsimit të marrin pjesë në mitingun e PS.

[gallery ids="197307"]

"Shikoni si detyrohen punonjesit per te shkuar ne takime te Rames!

Lexoni mesazhet dhe shikoni fotot dhe videon e qytetareve dixhital! sb

"31/05/2017, 16:54:43: ‪Shiko si po zbresin nga autobuzi mesuesit e gjimnazeve te gjith qarkut lezhe edhe gruaja drejtorit te arsimit Bardhok Pula me te gjith zyshat duke u marr me fushaten e pastis siqiliste

z sali kam nje shcetesim shum te madh...ne spitalin e cytetit kurbin jan mar me forc i gjith personeli i spitalit per ti derguar ne mitingun e partis siqiliste prandaj ndaj ket shqetesim me ju se ne cytetaret e thjesht skemi nga te ankohemi i gjith stafi i spitalit esht mar nga kryetari i partis socjaliste te kurbinit dhe po u bejn presion te gjithe ketyre se kush nk vjen ne miting te ler vendinn e punes flm per mirkuptimin anonim ju lutem" shkruan Berisha./ dritare.net