Ja pse ky Shën Valentin, ishte ndryshe për Meghan dhe Harry-n!

Meghan Markle dhe princi Harry ditën e djeshme të Shën Valentinit, e kanë festuar më në fund së bashku. Kjo datë për to gjatë viteve të martesës, nuk ishte një festë në çift, por një ditë e mbushur me angazhime.

LEXO DHE :  Rama; Ja si do të bëhet transparenca e fondeve për rindërtimin e vendit!

Vitin e kaluar princi Harry ishte në Norvegji, ndërsa Meghan në ShBA. Tanimë që ata janë larguar nga detyrimet mbretërore, kanë kohë të festojnë edhe për dashurinë./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.