Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ja pse Afërdita Dreshaj është kaq e veçantë nga vajzat e tjera të showbizit!

Ja pse Afërdita Dreshaj është kaq e veçantë nga

Këngëtarja Afërdita Dreshaj është bërë pak kohë që ka pasur një shkëputje nga muzika, por vijon të mbetet në kontakt me fansat e saj përmes rrjeteve sociale.

Ajo momentalisht po shijon jetën bashkëshortire pranë partnerit të saj, Jakubit.

Afërdita është shumë aktive ne Instagram, dhe vazhdimisht poston foto nga përditshmëria.

Ajo që bie në sy është stili i saj i veshjes, dhe kjo e bën atë të veçantë nga vajzat e tjera të showbizit.

Kombinimet e saj që janë fantastike, dhe e bëjnë të duket sa sportive aq dhe elegante. Padyshim, ajo është bukuroshe dhe gjithmonë shfaqet super në formë.

Ne të dritare.net ju kemi sjellë në galerinë më poshtë disa nga veshjet e saj më të bukura.  Mos i humbisni./E.B-dritare.net