Ja me kë do ta prezantojë Ardit Gjebrea, Këngën Magjike 2019!

Adrola Dushi do të jetë bashkëprezantese e Këngës Magjike 2019. Këtë fakt e kanë zbuluar në Instagram vetë Adrola dhe moderatori, Ardit Gjebrea. Ndërsa hedh foton me Arditin, Adrola shkruan:

“Emocionet thyejnë ligjet e modestisë dhe pa dashje realiteti i ngjan një ëndrre!”

Ndërkohë që moderatori shkruan: “U kry! Adrola Dushi na vaftë mbarë!”/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Në emër të shpresës, Era Rusi dhe Ylli Baka këngë për tërmetin

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.