Foto/ Nis puna për rikonstruktimin e godinave, te Qyteti Studenti

Ka nisur puna për rikonstruktimin e godinave të Qytet Studentit. Tashmë janë vendosur skelat dhe ka nisur puna për rehabilitimin e godinave.

Rikonstruktimi i godinave të Qytet Studentit ishte edhe një nga kërkesat e studentëve, të cilët janë ngritur në protestë që prej 8 ditësh./K.C/dritare.net

LEXO DHE :   Manastirliu inspekton aeroportin e Rinasit: Masa të shtuara për koronavirusin, nuk ka asnjë rast në Shqipëri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.