Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Nis puna për rikonstruktimin e godinave, te Qyteti Studenti

Foto/ Nis puna për rikonstruktimin e godinave, te Qyteti Studenti
Ka nisur puna për rikonstruktimin e godinave të Qytet Studentit. Tashmë janë vendosur skelat dhe ka nisur puna për rehabilitimin e godinave.

Rikonstruktimi i godinave të Qytet Studentit ishte edhe një nga kërkesat e studentëve, të cilët janë ngritur në protestë që prej 8 ditësh./K.C/dritare.net