Ja kush e parashikoi rezultatin e saktë të ndeshjes Shqipëri-Francë!

Mbrëmjen e sotme në stadiumin Air Albania u zhvillua përballja mes Shqipërisë dhe Francës. Përpara nisjes së ndeshjes, dritare.net pyeti lexuesit e saj se me çfarë rezultati do të përfundojë ndeshja.

Gjithësej është komentuar 371 herë , ndërsa parashikimin e saktë e kanë gjetur vetëm 6 veta. Siç ua kishim premtuar, i pari që do ta gjente do ta publikonim në dritare.net. Ai është Indrit Subashi, që ka komentuar 7 orë më parë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Videomania dhe mitomania e Ilir Metës

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.