Ja disa mënyra si të kombinoheni me stil, vetëm me të bardha!

Veshjet e bardha janë shumë të bukua, por njerëzit nuk është se i preferojnë shumë t’i veshin. Dhe arsyeja është sepse ose bëhen pis shpejt, ose nuk kombinohen lehtë.

Por, ne të dritare.net do ju sjellim në galerinë më poshtë, disa mënyra sesi mund të kombinoheni me stil, vetëm duke veshur ngjyrën e bardhë, nga koka te këmbët. Mos i humbisni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Ja pse s’duhet ta pranoni limonin te pijet, në lokale!

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.