Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ja çfarë kishte të veçantë veshja e Meghan Markle në takimin e radhës!

Ja çfarë kishte të veçantë veshja e Meghan Markle

Gjatë një angazhimi mbretëror , Meghan Markle, këtë herë përzgjodhi një veshje e tërë në të zeza, edhe për shkak të natyrës së këtij takimi. Ajo që ishte më e veçantë në look-un e saj, ishte pallto me një rrip në mes, ideale për t'u kthyer në stilin e preferuar për këtë dimër. Si gjithmonë me një make-up, natyral dhe shumë të thjeshtë  ajo ishte kombinuar me një fustan të zi, dhe një palë çizme të gjata./L.F-dritare.net