Ja çfarë kishte të veçantë veshja e Meghan Markle në takimin e radhës!

Gjatë një angazhimi mbretëror , Meghan Markle, këtë herë përzgjodhi një veshje e tërë në të zeza, edhe për shkak të natyrës së këtij takimi. Ajo që ishte më e veçantë në look-un e saj, ishte pallto me një rrip në mes, ideale për t’u kthyer në stilin e preferuar për këtë dimër. Si gjithmonë me një make-up, natyral dhe shumë të thjeshtë  ajo ishte kombinuar me një fustan të zi, dhe një palë çizme të gjata./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Sali Berisha: Ja kush janë 4 armiqtë e mi!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.