Ja anëtari i familjes mbretërore që do të financojë Meghan dhe Harryn!

Princ Harry dhe Meghan Markle kanë hequr dorë nga titujt mbretërorë, por gjithashtu kanë hequr dorë dhe nga fondet publike.

Ndërsa të gjithë mendojnë se çifti nuk do të marrë më para nga familja mbretërore, mësohet nga reporteri mbretëror Omid Scobie, se babai i Harryt, Princi Charles, do të vazhdojë të ofrojë ndihmë financiare private, për çiftin.

LEXO DHE :  Video/ Autor i shumë vjedhjeve, ja momenti kur arrestohet 27-vjeçari i rrezikshëm nga Durrësi

Për të qenë më të qartë, nuk është se Harry dhe Meghan kanë nevojë për para dhe janë keq financiarisht. Siç ju kemi thënë dhe më herët, pasuria neto e Harryt arrin vlerën e 40 milionë dollarëve, ndërsa e Meghan rreth 7 milionë dollarë./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.