Ja 11 lloje sandalesh të thjeshta, që duhet t’i vishni këtë verë!

Veshja e thjeshtë nuk ka sezon, por të gjesh sandale të thjeshta dhe të bukura në verë është shumë e vështirë. Nëse ju keni sandalet e duhura do të jeni shumë të rehatshëm dhe dita juaj do të ecë mirë.

Por që të kesh sandale të mira, duhet së pari të kërkosh për to. Dritare.net ka sjellë për ju sandalet më të thjeshta dhe të bukura që mund të gjini këtë verë. Ju nuk duhet t’i humbisni ato./K.C/Dritare.net

LEXO DHE :  Rehabilitohet qendra shëndetësore e Voskopojës, Manastirliu: Standard i ri shërbimi

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.