Iu dogjën makinat, kryetarja e PD në Ulëz: Ndihemi të rrezikuar për jetën!

Kryetares së PD-së, në Ulëz i janë djegur dy makinat gjatë natës. Ndërkohë, në një prononcim për “Balkanweb”, Gjelina Kalthi, thotë se, ky ishte një sulm politik dhe se  ndihet e rrezikuar për jetën.

 “Pasi mbaruam mbledhjen u nisem drejt Ulzës në njësinë administrative Baz. Në Bashkinë e Matit jam ndalur me bashkëshortin dhe kemi darkuar te një kushëri i imi rreth orës 12 të natës kemi shkuar në shtëpi në Ulëz dhe para pallatit parkuam makinat si gjithmonë. Aty na bëri përshtypje që para pallatit nuk kishte asnjë makine të parkuar. Kjo na bën të mendojmë që është një skenar përgatitur politikisht dhe ndihemi të rrezikuar për jetën.”-tha ajo./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Nuk ka marrëveshje Kurti-Mustafa

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.