Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ish-i dashuri i Dua Lipës, prezanton të dashurën e re

Ish-i dashuri i Dua Lipës, prezanton të dashurën e re

Dua Lipa dhe Isaac tanimë duket se janë të lumtur, larg njëri-tjetrit.

Dua Lipa po bën në plan për t’u zhvendosur në Neë York për projektet e saja dhe të bashkëjetojë me Anëar Hadid, në anën tjetër edhe Isaac po vazhdon projektet e tij, që përfshijnë libra dhe gatim.

Si duket ai ka filluar një lidhje të re, më një modele .

Bëhet fjalë për akoren dhe modelen nga Anglia, Florence Korsky. Ajo ka punuar nga marka të shumta ndërkombëtare, përfshirë Burberry, Dolce & Gabbana dhe Christian Dior.

Edhe pse Isaac ka bërë postime diskrete, në një foto shihet vetëm dora e modeles, Florence nga ana tjetër ka postuar foto me Isaac në llogarinë e saj personale në Instagram./ I.M-Dritare.net