Ish-i dashuri i Dua Lipës, prezanton të dashurën e re

Dua Lipa dhe Isaac tanimë duket se janë të lumtur, larg njëri-tjetrit.

Dua Lipa po bën në plan për t’u zhvendosur në Neë York për projektet e saja dhe të bashkëjetojë me Anëar Hadid, në anën tjetër edhe Isaac po vazhdon projektet e tij, që përfshijnë libra dhe gatim.

Si duket ai ka filluar një lidhje të re, më një modele .

LEXO DHE :  Meta: Alvin Berisha u shpëtua falë gazetarisë profesioniste!

Bëhet fjalë për akoren dhe modelen nga Anglia, Florence Korsky. Ajo ka punuar nga marka të shumta ndërkombëtare, përfshirë Burberry, Dolce & Gabbana dhe Christian Dior.

Edhe pse Isaac ka bërë postime diskrete, në një foto shihet vetëm dora e modeles, Florence nga ana tjetër ka postuar foto me Isaac në llogarinë e saj personale në Instagram./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.