Ide si të kombinoni çizmet, me veshjen tuaj

Çizmet janë domosdoshmëri në dimër, dhe kjo është e kuptueshme kur shohin sesi është moti jashtë. Por si të dukeni gjithmonë me stil, edhe nëse ju nuk i pëlqeni shumë çizmet?

Që të mos përfundoni gjithmonë duke veshur çizme të zeza, dritare.net ju sjell në galerinë më poshtë disa foto që tregojnë sesi mund të kombinoni çizmet e çdo lloj ngjyre me çdo lloj veshje./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  660 familje të prekura nga tërmeti në Durrës, përfitojnë qiranë falas

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.