Tërmeti i fortë godet Kosovën

Një lëkundje e fortë tërmeti është ndjerë në Kosovë, mbrëmjen e sotme. Mësohet se magnituda ishte 4.3 ballë,  10 kilometra në thellësi. Epiqendra ishte 18 kilometra larg Mitrovicës./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Rama në Belsh: Rilindja urbane shkon kudo!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.