I depilon këmbët në dush? Përgjigjja e Taylor Swift i çoroditi të gjithë

Këngëtarja, Taylor Swift u shfaq së fundmi në Ellen Show, ku u përball me një sërë pyetjesh, përfshirë edhe nëse i depilon këmbët në dush, apo jo.

Dhe përgjigjja e saj ishte interesante.

Taylor tha se i depilon këmbët çdo ditë, dhe kremi i rrojës shërben si sapun, informon dritare.net

Përgjigjja e Taylor i konfuzoi të gjithë në Twitter, dhe po pyesnin nëse vërtet shërben si sapun, apo jo?

“Po e bëj sepse kur rruan këmbët, kremi i rrojës shërben si sapun, apo jo?”,– tha Taylor./K.C/dritare.net

 

LEXO DHE :  Tërmeti/ Montohen çadrat te stadiumi në Durrës


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.