Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

I biri me Tiranën, vëllai me Partizanin/ Rama: Halle halle kjo dynja!

I biri me Tiranën, vëllai me Partizanin/ Rama: Halle halle kjo dynja!

Tirana e ka shkatërruar mbrëmjen e sotme Partizanin, me rezultatin 5 me 1.

Brenda Familjes së kryeminsitrit Edi Rama, ka pasur dallime të theksuara për këtë sfidë.

Kështu, djali i kryeministrit Gregu, ka qenë tifoz i Tiranës, ndërsa vëllai, Olsi Rama është me partizanin.

Rama shkruan përmes një postimi në instagram: “O Zot, ky me Tironën xhaja vet dhe Erjoni im me Partizonin. Halle halle kjo dynja, halli hallit nuk i ngja”- shkruan Rama./ I.M-Dritare.net