Harry uron ditëlindjen e princit Philip, me foton e veçantë!

Sot, princi Philpi feston ditëlindjen, dhe në 98-vjetorin e tij, princ Harry e ka uruar me një foto të veçantë ku shfaqen të dy të buzëqeshur, ballë për ballë njëri-tjetrit.

Përmes Instagramit zyrtar, duka i Sussex shkruan: “I uroj lartësisë së tij mbretërore, dukës së Edinburgh, zotërisë, gjyshit, një 98-vjetor ditëlindje të lumtur”./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Shkodër, Bardh Saphia dhe militantët e PD përplasen me policinë në një qendër votimi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.