Gjendet një trup i pajetë në Durrës

 

Një trup i pajetë i një personi ende të paidentifikuar, është gjetur ditën e sotme në bregdetin e Durrësit.

Trupi është gjetur nga një peshkarexhë, 6 milje larg bregut të plazhit të Durrësit.

Trupi është nxjerrë në breg nga peshkatarët, ndërsa është dërguar në morgun e qytetit./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Basha nga Divjaka: Shteti i trajton shqiptarët si lopë, për t’i mjelë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.