Furnizonte kryeqytetin me heroinë e kokainë, ‘çiklisti’ nuk i shpëton dot policisë

Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin ‘Porosia’, në sajë të të cilit ka rënë në pranga 36-vjeçari F. M., pas disa muajve hetime me metoda speciale.

36-vjeçari nga Tirana kishte gjetur një mënyrë speciale për mos të rënë në sy të policisë. Shpërndante drogë me biçikletë pasi kishte marrë porosinë me telefon nga klientët e tij.

LEXO DHE :  Video/ Rama takohet me kancelaren gjermane, Angela Merkel

F. M., shpërndante heroinë dhe kokainë në Yzberisht, Selitë, Astir dhe Kombinat, ndërkohë arrestimi i tij u bë në rrugën ‘Tre Dëshmorët’, ku iu gjetën dhe sekuestruan 34 doza heroinë dhe 3 doza kokainë./ E. K.- Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.