Fundoset Mançester Siti, përjashtohet 2 vite nga Champions League

Skuadra angleze, Manchester City është tronditur nga një vendim me dorë të hekurt i UEFA.

UEFA, ka vendosur qëe skaudra angleze të përjashtohet 2 vite nga Champions League.

dënim do të vihet në zbatim që nga sezoni i ardhshëm me UEFA-n që e ka marrë vendimin zyrtar dhe do t’i lërë jashtë MC për dy sezone.

LEXO DHE :  Modelet më të bukura të xhinseve 'boyfriend', këtë sezon!

Gjithashtu do të ketë edhe një gjobë prej 30 milionë eurosh. / I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.