Fotoja seksi e Bebe Rexhës zbulon defektin që ka në trup

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha po shijon për momentin pushimet në Greqi. Bukuroshja bionde, poston vazhdimisht foto nga vendet që viziton.

E radhës ka qenë një foto në jaht ku shfaqet si gjithmonë mjaft seksi. Por ndjekësit e saj, kanë vënë re diçka të çuditshme tek gishtat e këmbës së këngëtares.

LEXO DHE :  Urimi i ëmbël i Eni Koçit, për ditëlindjen e Gencit

Është e çuditshme, por jo e rrallë që Bebe ka të zhvilluar vetëm gishtin e madh të këmbës, ndërsa të tjerët jo.

Fansat kanë shkruar gjithashtu, se ky defekt, mund t’i ketë ardhur edhe si pasojë e përdorimit të Photoshop-it.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.