Foto/ Zbuloni si janë transformuar bikinit, me kalimin e viteve!

Moda ndryshon. Ndryshojnë modelet e fustaneve, xhinseve, atleteve, xhupave dhe bikinit. Dihet që moda ripërtërin vetveten, dhe rikthen sërish veshjet e 30-40 vjetëve më parë. Po ju jeni kuriozë çfarë bikinish vishnin gratë e viteve ’70-80? Epo unë jam shumë. Dritare.net ka sjellë për ju, në galerinë më poshtë, disa foto që ju tregojnë si janë transformuar bikinit me kalimin e viteve./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Florian Binaj: Bota ka më keq se Kokëdhima, pronari i huaj ndjek klientët në mes të detit

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.