Foto/ Veprime qesharake të njerëzve, që nuk kanë shpjegim

Të gjithë bëhemi rebel herë pas here, duke ndërmarrë veprime qesharake. Por veç këtyre, ka dhe nga at njerëz që thyejnë rregullat 24/7.

Dritare.net, në galerinë më poshtë, ju sjell disa prej tyre./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Basha: Propozimet për reformën zgjedhore, gati në fillim të dhjetorit!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.