Foto/ Vajza e Linda Ramës fiton gjyqin me 7 media

Rea Xhillari, vajza e bashkëshortes së kryeministrit Edi Rama, Linda Rama, ka fituar gjyqin me 7 media, të cilat kishin shkruajtur se ajo bashkëjeton me Minsitrin në detyrë të Jashtëm, Gent Cakajn.

Xhillari ishte paditur të gjitha mediat që e kishin publikuar lajmin, ndërsa e ka fituar gjyqin, ku gjyqtari ka vendosur që përveç dëmit pasuror këto media të publikojnë përgënjeshtrimin në median e tyre, dhe të fshihet nga webet secili lajm që kishte të bënte me këtë histori./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Shkencëtarët rikthejnë në jetë zërin e priftit, 3000 vjet pas vdekjes së tij

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.