Foto/ Skenat e filmave para dhe pas efekteve speciale!

Kur bëhet fjalë për magjinë e të bërit filma, duhet shumë punë ta bësh të pamundurën, realitet. Ndërsa efektet speciale janë pothuajse aq të vjetra sa vetë filmi (madje edhe në filmat pa zë), industria ka bërë një rrugë të gjatë. Ju do të habiteni kur të shihni sesi disa prej skenave tuaja të preferuara në filma, u kryen në realitet.

LEXO DHE :  PD publikon dokumentin: Gjykata e Janinës konfirmon akuzat për kryetarin e Vorës

Dritare.net ka sjellë për ju, në galerinë më poshtë, filmat para dhe pas efekteve speciale. Do të habiteni nga ajo që do të shihni!/K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.