Foto/ Si dukeshin udhëheqësit e botës kur ishin të rinj!

Ata kanë qenë, ose janë udhëheqësit e botës, dhe fytyrat e tyre i keni parë të gjithë.

Por si dukeshin këta udhëheqës kur ishin të rinj!

Nga Donald Trump, tek Adolf Hitler, nga Margaret Thecher tek Hillary Clinton, e Barack Obama, në galerinë më poshtë mund të gjeni fotot e liderve botërorë kur ishin të rinj./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ 10 gra shkencëtare që duhet t’i njihni

Vëmendje: Nëse nuk hapet galeria, klikoni në www.dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.