Foto/ Shihni veshjet më të bukura në Festivalin e Kanës!

Të martën mbrëma startoi edicioni i 72-të i Festivalit të Filmit në Kanë. Yje nga e gjithë bota parakaluan në tapetin e kuq, ku shfaqen dhe look-un e përzgjedhur për këtë ditë të rëndësishme. Deri më datën 25 maj do të prezantohen disa nga produksionet e filmit më të vlerësuara në gjithë globin dhe vipat pjesëmarrës në këtë festival do të shfaqin stilin e tyre. Dritare.net ka sjellë për ju, në galerinë më poshtë, veshjet më mahnitëse të vipave në Festivalin e Filmit në Kanë./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Pas sherrit, shitësit i pritet koka me sëpatë në Korçë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.