Foto/ Rama me familjen në ceremoninë e hapjes së “Air Albania Stadium”

Kryeministri Edi Rama, në ceremoninë e hapjes së stadiumit Air Albania është shoqëruar nga familja e tij.

Në videon live që ka publikuar në Facebook, Rama shihet i shoqëruar nga bashkëshortja Linda dhe djali i vogël Zaho.

“E kam pritur këtë moment prej shumë vitesh, e kam ëndërruar shumë gjatë. E gjithë kjo nuk do ishte e mundur pa disa të tjerë. Ne kemi bërë më shumë se një stadium fantastik . Stadiumi është ndërtuar për futbollin, krijon jetë sociale dhe punësim . Stadiumi u përket sportistëve, turistëve, monument i hartës turistiketë Tiranës. Koha do të flasë vetë për stadiumin, nuk dua ta zgjas më tej”, tha Rama/E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Edhe 100 kile Buqinda!/ Ja urimi gazmor i Fatma Haxhialiut për Aulona Mustën!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.