Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Pas ankesës pastrohet plazhi i Golemit nga plehrat, Rama-qytetarit: U krye!

Foto/ Pas ankesës pastrohet plazhi i Golemit nga plehrat, Rama-qytetarit: U

Një qytetar iu ankua kryeministrit, se plehrat në plazhin e Golemit po hynin në det.

Pas këtij mesazhi, kryeministri lajmëroi Bashkinë e Kavajës, e cila tashmë drejtohet nga socialistët dhe  u bë pastrimi i zonës.

Pas ankesës së qytetarit, Rama i kthen përgjigje, duke i thënë : "U kry!"./K.C/dritare.net