Foto/ Melanie Trump e mahnitshme gjatë vizitës surprizë, në Irak

Presidenti, Donald Trump dhe Zonja e parë, Melania bënë një vizitë surprizë në Irak, të mërkurën. Udhëtimi sekret erdhi mes spekulimeve se, presidenti Trump nuk ishte në Shtëpinë e Bardhë, sepse ai nuk kishte bërë postimi në Twitter për orë të tëra, informon dritare.net

Në disa foto të shpërndara nga “Reuters”, shihen presidentit dhe Zonja e Parë me trupat amerikanë, në Irak. Presidenti Trump kishte thënë  se, do të vizitonte Afganistanin së shpejti, por vizitoi Irakun gjatë festës së Krishtlindjes, disa ditë pasi njoftoi se do të tërheqë trupat e SHBA-së nga Siria.

LEXO DHE :  Rama: Çdo student që sjell prova për korrupsion, përfiton bursë 1-vjeçare!

Gjatë kësaj vizite, Melanie dukej fantastike, veshur me një këmishë mustardë, pantallona të zeza dhe një palë këmbale./K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.